LOKOMOTYWA TO:

Kadra z pasją
Nasz zespól składa się z nauczycieli, którzy zarażają się wzajemnie entuzjazmem i dzielą pomysłami w każdej wolnej chwili. Nauczanie traktujemy jako misję, staramy się zarazić miłością do języka wszystkich uczniów - od dwulatka do nastolatka.

Najlepsza z metod
Rozwijamy równocześnie wszystkie aspekty nauki języka obcego, ale szczególny nacisk kładziemy na opanowanie najtrudniejszej, a równocześnie najpotrzebniejszej zdolności językowej - żywej komunikacji. Zajęcia odbywają się w całości w języku obcym, stwarzamy sytuacje, w których mówienie jest naturalną reakcją na sytuację. Przełamujemy bariery, pokazujemy jak łatwe i przyjemne jest opanowywanie słownictwa i gramatyki.

Widoczne efekty
Nawet najbardziej nieśmiali uczniowie przełamują barierę językową i z ochotą zaczynają mówić w języku obcym. Atmosfera na zajęciach sprawia, że czują potrzebę używania języka obcego i staje się to dla nich zupełnie naturalne.

Dobrane grupy
Staramy się dopasowywać grupy nie tylko wiekiem i poziomem językowym, ale i temperamentem. Bardzo ważne jest, żeby dziecko świetnie czuło się wśród rówieśników i mogło pracować w swoim tempie. Niewielka ilość osób w grupie (do 8 uczniów) sprawia, że każdy ma możliwość wypowiedzenia się i nic nie umknie uwadze prowadzącego.

Kontakt z rodzicem
Współpraca z rodzicami jest nieodzownym elementem nauki w Lokomotywie. Informacje o pracach domowych, postępach uczniów i wynikach testów są systematycznie przekazywane rodzicom przez prowadzących grupy nauczycieli. Zapewnia to obydwu stronom możliwość bycia w stałym kontakcie i szybkiego reagowania na sytuacje.

Kursy egzaminacyjne
Lokomotywa rośnie razem ze swoimi uczniami. Oferujemy kursy dla młodzieży, przygotowujące do egzaminu 8-klasisty oraz egzaminu FCE. Kameralne grupy, ogromna dawka materiału leksykalnego i gramatycznego, nacisk na konwersacje. Kursy są skrojone na miarę Waszych potrzeb.

E-lokomotywa
Adwentowicza 15, bl. nr 460
92-532 Łódź